Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentės taurė – 80-metį švenčiančio ralio nugalėtojams

2011-08-27
Sekmadienis, rugpjūčio 28 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė S.Daukanto aikštėje pasveikino tradicinio ralio „Aplink Lietuvą" dalyvius, įveikusius 1023 kilometrų trasą. Jubiliejinio, 80-metį mininčio ralio nugalėtojams Liutaurui Paulauskui ir Viliui Strazdauskui šalies vadovė įteikė Lietuvos Respublikos Prezidentės taurę. Lietuvos vadovė taip pat pasveikino jauniausią ralio dalyvį 11-metį Roką Gricių.
 
Prezidentė pabrėžė, kad nuo 1931-ųjų rengiamas ralis kaskart sulaukia vis didesnio sportininkų ir žiūrovų dėmesio. Į pirmąją kelionę aplink Lietuvą leidosi 14 automobilių ir 12 motociklų, o šiemet sulaukta jau 120-ies dalyvių iš Lietuvos ir užsienio valstybių.

„Ralis yra neabejotinai svarus indėlis puoselėjant automobilių sportą Lietuvoje ir pasaulyje, o ateičiai - puikus pavyzdys ir visuomenės paskatinimas atsakingai ir saugiai elgtis kelyje", - kalbėjo šalies vadovė.

Prezidentės teigimu, prie ralio „Aplink Lietuvą" tęstinumo daug prisidėjo Lietuvos automobilių klubas, kurio veiklos pradžios 85-osios metinės taip pat minimos šiemet.

Visiems ralio dalyviams Lietuvos vadovė palinkėjo neužmirštamų akimirkų ir įsimintinų pergalių ateityje.
Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2011.08.27 23:04

Atgal