Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba generolo laipsnio Lietuvos kariuomenės gynybos štabo vado pavaduotojui operacijoms Raimundui Vaikšnorui suteikimo ceremonijoje

2018-02-06

Gerbiami ceremonijos dalyviai,

generolo laipsnis – tai kario įvertinimas ir garbė, užtarnauta ilga ir atsakinga tarnyba. Kartu tai – ypatinga pareiga kiekviename gyvenimo žingsnyje būti vertam šio pasitikėjimo.  

Jūsų rankose – Lietuvos gynyba ir jos skydas – moderniosios pajėgos.

Šimtmetį švenčianti Lietuvos kariuomenė, kaip niekad vertinama sąjungininkų, yra patikimas saugumo garantas mūsų valstybei, kuri netrukus taip pat pasitiks savo atkūrimo šimto metų jubiliejų.  

Tikiu, kad Jūsų įgyta patirtis ir profesionalumas visada leis priimti išmintingus sprendimus stiprinti ir telkti kariuomenę, jos draugus bendram ir kilniausiam tikslui – Tėvynės gynybai.

Tegul būsimus iššūkius Jums padės įveikti kario vertybės ir principai, kurie užtikrins moralinę lyderystę ir bus pavyzdys jaunajai karininkų kartai.

Suteikdama brigados generolo laipsnį, linkiu didelio ryžto ir tvirto tikėjimo, kad kiekviena Jūsų garbingos tarnybos diena stiprina nepriklausomą Lietuvą.

Sveikinu ir linkiu sėkmės Jums ir Jūsų šeimai!

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2018.02.06 10:35

Atgal