Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas daugiavaikių mamų apdovanojimo ceremonijos ir Motinos dienos proga

2019-05-03

Mielosios mamos, gerbiami svečiai,

šiandien šioje salėje, kaip visada artėjant Motinos dienai, susikaupė labai daug gerumo, nuoširdumo ir šilumos. Tai jausmai, kuriuos Jūs atsinešėte čia su savimi ir be kurių tiesiog neįmanoma išauginti būrio gerų vaikų.   

Didelė šeima, be abejonės, yra išskirtinė likimo dovana ir laimė. Viską apie šią laimę ir jos kainą žinote tik Jūs vienos.

Tai pasiaukojimas, kurį lydi motinystės talentas.

Kaip niekas kitas Jūs sugebate dalyti meilę ir džiaugsmą, atsilaikyti prieš sunkiausias negandas, nes esate dar ir nepaprastai stiprios moterys. Vaikai gali ir turi Jumis didžiuotis.

O šiandien – ta graži diena, kai Jumis didžiuojasi valstybė. Jos vardu dėkoju už Jūsų rūpestį, tarnavimą savo šeimai, vaikams, bet kartu ir Lietuvai.       

Užaugę tokiose šeimose, kaip Jūsų, vaikai būna gavę iš savo tėvų pačias svarbiausias gerumo ir ištikimybės pamokas. Jūsų dėka mūsų Tėvynė – ne tik didesnė, bet ir turtingesnė.

Labai norisi, kad Jūsų pavyzdys būtų užkrečiantis ir įkvepiantis visoms šeimoms – auginti daugiau vaikų, globoti ar įsivaikinti.

Sveikinu Jus su Motinos diena, būkite laimingos!  

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2019.05.03 13:34

Atgal