Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Pasaulio specialiosios olimpiados vasaros žaidynių sportininkų pagerbimo ceremonijoje

2019-04-03

Mieli olimpiečiai, treneriai, svečiai,

smagu Jus pamatyti tokia ypatinga proga ir drauge pasidžiaugti Jūsų pasiektais laimėjimais.

Su kai kuriais iš šių šaunių olimpiečių buvome susitikę ir prieš ketverius metus, o šį kartą mūsų olimpinė rinktinė dar didesnė – net dvidešimt šeši sportininkai.

Sveikinu, kad taip garbingai atstovavote Lietuvai Abu Dabyje – penkioliktoje pasaulio specialiojoje olimpiadoje. Galime didžiuotis, kad praėjusios vasaros žaidynės mūsų pasiuntiniams buvo jau aštuntos ir kas kartą – vis sėkmingesnės.  

Jūs esate atkaklūs ir ryžtingi, įveikėte visas kliūtis. Ir visa tai – daugybės treniruočių, rimto pasirengimo rezultatas.  

Jūsų laimėjimai šiose aukščiausio lygio varžybose rodo, kaip užtikrintai Jūs konkuravote su pusaštunto tūkstančio dalyvių iš beveik dviejų šimtų šalių.

Tai puiki žinia mums visiems, kad viskas šiame gyvenime įmanoma, tik reikia negailėti pastangų. 

Jūsų laimėtų apdovanojimų skaičius labai įspūdingas – net dvidešimt aštuoni medaliai, iš kurių daugiau kaip pusė – aukso. Ir tai – gerokai daugiau nei ankstesniais metais.   

Jūs ir Jūsų treneriai bei visi, kurie rūpinosi, kad sportininkai žaidynėms gerai pasirengtų ir sėkmingai jose pasirodytų, esate verti didžiausios padėkos.  

Dar kartą visus sveikinu, linkiu kiekvienam stiprios sveikatos ir naujų pergalių!

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2019.04.03 11:28

Atgal