Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Rugsėjo 1-ąją Prezidentė lankysis Šiauliuose

2010-08-31

Antradienis, rugpjūčio 31 d. (Vilnius). Mokslo ir žinių, laisvės dienos - Rugsėjo 1-osios - proga Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvaus Šiaulių miesto Mokslo metų atidarymo šventėje bei lankysis Rėkyvos pagrindinėje mokykloje.

„Rugsėjo 1-oji mokiniams, jų mokytojams bei tėveliams - ne tik didelės atsakomybės, įvairių rūpesčių bei užduočių pradžia, bet ir naujų atradimų metas. Mokykloje ne tik įgaunama žinių, bet ir pasisemiama vertingos gyvenimiškos patirties", - teigia Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Vakare Prezidentė D. Grybauskaitė klausysis Vilniuje S. Daukanto aikštėje rengiamo  šventinio koncerto "Beauštanti aušrelė" ir pasveikins visus Lietuvos žmones su Mokslo ir žinių, laisvės diena.

Apsilankymo Šiauliuose darbotvarkė:

09:00 Prezidentė dalyvaus Šiaulių miesto Mokslo metų atidarymo šventėje Prisikėlimo aikštėje (Po renginio numatoma trumpa Prezidentės spaudos konferencija)

10:15 Šalies vadovė dalyvaus Mokslo metų pradžios šventėje Rėkyvos pagrindinėje mokykloje (Poilsio g. 1, Šiauliai)

19:00 Prezidentė klausysis šventinio koncerto "Beauštanti aušrelė" ir tars sveikinimo žodį Mokslo ir žinių, laisvės dienos proga (S. Daukanto a., Vilnius)

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2010.08.31 12:57

Atgal