Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Rugsėjo 1-ąją Prezidentė sveikino Rytų Lietuvos moksleivius

2014-09-01

Pirmadienis, rugsėjo 1 d. (Lavoriškės). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Lavoriškėse (Vilniaus r.), kur Mokslo ir žinių dienos proga pasveikino miestelio bendruomenę ir moksleivius bei įteikė Pirmoko pasus į mokyklą pradėsiantiems eiti pradinukams.

,,Jūsų įgytos žinios, noras pažinti pasaulį yra ne tik Jūsų, bet ir Lietuvos gerovės pagrindas. Todėl Rugsėjo 1-oji - visos Lietuvos šventė. Būkite smalsūs, aktyvūs ir vieningi, nes jūs esate Lietuvos ateities kūrėjai" - moksleiviams sakė šalies vadovė.

Pirmą kartą Lavoriškėse surengtoje bendroje miestelio mokyklų šventėje naujus mokslo metus pasitiko visi Lavoriškių mokiniai, jų mokytojai, tėvai. Prezidentė palinkėjo, kad tokia šventė taptų gražia, vienijančia tradicija. Pasak šalies vadovės, gyvybinga bendruomenė, sutelkianti įvairių tautybių žmones, yra laisvos ir stiprios valstybės pagrindas. 

Prezidentė lankėsi Vilniaus rajono Lavoriškių vidurinėje mokykloje, kurioje mokoma lenkų kalba. Čia Prezidentė susitiko su dvyliktos klasės mokiniais. Šalies vadovė pakvietė abiturientus atsakingai rinktis ateities kelią, atkakliai siekti savo tikslų ir ateitį sieti su Lietuva.

Lavoriškių vidurinėje mokykloje, kurioje dėstoma lietuviškai, valstybės vadovė dalyvavo naujos sporto-aktų salės atidarymo ceremonijoje. Prezidentė palinkėjo, kad nauja salė taptų visos Lavoriškių bendruomenės susibūrimo vieta.

Nuotraukos - P. Peleckis 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.09.01 11:41

Atgal