Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šalies vadovė pasveikino Australiją nacionalinės šventės proga

2016-01-26

Antradienis, sausio 26 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Australijos Generalinį Gubernatorių Peterį Cosgrove nacionalinės šventės – Australijos dienos – proga.

Šalies vadovės teigimu, artima Lietuvos ir Australijos draugystė yra paremta tvirtu bendrų vertybių ir pagarbos demokratijai pamatu. Australijoje naujus namus atradusių lietuvių bendruomenė ir šiandien jungia abiejų valstybių visuomenes, nuolatos siekia, kad tautų ryšiai ir kultūrų bičiulystė tik stiprėtų.

Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva vertina sėkmingą bendradarbiavimą su Australija Jungtinių Tautų Saugumo Taryboje. Anot šalies vadovės, kai tarptautinėje arenoje susiduriama su rimčiausiais iššūkiais gerovei ir saugumui, tvirta Lietuvos ir Australijos partnerystė bei nuoseklus bendradarbiavimas ieškant vieningo atsako yra ypač svarbūs.

Australijos vadovui ir visiems šios šalies žmonėms Prezidentė palinkėjo visokeriopos sėkmės, gerovės ir nuotaikingo minėjimo.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2016.01.25 16:35

Atgal