Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šalies vadovė pasveikino Daniją nacionalinės šventės proga

2015-06-05

Penktadienis, birželio 5 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Danijos Karalienę Margaritą II šalies nacionalinės šventės – Konstitucijos dienos – proga.

Pasak Prezidentės, Danijos Karalystė yra viena artimiausių Lietuvos partnerių ir sąjungininkių tiek plėtojant dvišalius santykius, tiek ginant bendrus interesus Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje. Šalis vienijančios vertybės, bendri interesai ir tikslai skatina dar artimesnį Lietuvos ir Danijos bendradarbiavimą šalims ir visai Europai aktualiais klausimais.

„Palaikome sėkmingą šiųmetį Jūsų šalies vadovavimą Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimui. Džiaugiuosi, kad mūsų prioritetai sutampa, o bendros pastangos, siekiant užtikrinti karinį, informacinį ir energetinį saugumą, paramą taikai, saugumui žemyne ir už jo ribų, taip pat glaudesnį bendradarbiavimą su Rytų partneriais, papildo vienos kitas“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Lietuvos vadovė Danijos Karalienei ir visiems šalies žmonėms palinkėjo visokeriopos sėkmės, laimės ir nuotaikingos šventės.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.07.03 13:45

Atgal