Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šalies vadovė pasveikino Graikijos Prezidentą Nacionalinės dienos proga

2014-03-25

Antradienis, kovo 25 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos šalies žmonių vardu pasveikino Graikijos Prezidentą Karolą Papuliją (Karolos Papoulias) Graikijos šventės - Nepriklausomybės dienos - proga.

Pasak Prezidentės, Lietuvą ir Graikiją sieja draugiški ir tvirti ryšiai politinėje, kultūrinėje ir kitose srityse, kuriuos įtvirtina šalių narystė Europos Sąjungoje bei Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje.

„Šiemet šis mūsų valstybių ryšys ypač juntamas - sausio 1 dieną Graikija perėmė iš Lietuvos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai. Naudodamasi šia proga, noriu pasveikinti Graikiją su sėkmingo pirmininkavimo pradžia ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės tęsiant pradėtus darbus. Nuoširdžiai tikiu, kad bendromis vertybėmis ir interesais grįstas mūsų šalių bendradarbiavimas pirmininkaujant Europos Sąjungos Tarybai prasmingai prisidės prie stiprios, saugios ir solidarios Europos kūrimo, visų žmonių gerovės ir klestėjimo", - sakoma šalies vadovės sveikinime.

Šalies vadovė Graikijos Prezidentui ir visiems šalies žmonėms palinkėjo laimės, gerovės ir džiaugsmo.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.03.25 10:11

Atgal