Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šalies vadovė pasveikino išrinktąją Sakartvelo Prezidentę

2018-11-29

Ketvirtadienis, lapkričio 29 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Salomę Zurabišvili pasiekus pergalę Sakartvelo Prezidento rinkimuose ir palinkėjo didžiausios sėkmės, stiprybės bei išminties einant šias labai svarbias ir atsakingas pareigas.

Šalies vadovė taip pat palinkėjo, kad piliečių išreikštas pasitikėjimas skatintų naująją vadovę ryžtingai įgyvendinti užsibrėžtus tikslus ir atsakingai dirbti visų Sakartvelo žmonių labui, siekiant užtikrinti valstybės saugumą, taiką ir ekonominę gerovę.

Pasak Prezidentės, Sakartvelas patyrė ypač didelių iššūkių įtvirtindamas piliečių siekį gyventi laisvoje, demokratiškoje ir europietiškoje valstybėje. Šiame kelyje Lietuva ir jos žmonės nuosekliai rėmė ir toliau rems Sakartvelo reformas ir visuomenės pastangas dėl tolesnio artėjimo su Europos Sąjunga ir NATO.

Šalies vadovė išreiškė viltį, kad, naujajai vadovei einant Prezidentės pareigas, Lietuvos ir Sakartvelo dialogas, visapusis mūsų žmonių bendradarbiavimas bei draugystė toliau stiprės ir prisidės prie abiejų valstybių klestėjimo.

Naudodamasi galimybe Prezidentė Sakartvelui ir visiems šalies žmonėms palinkėjo visokeriopos gerovės, laimės ir taikos.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2018.11.29 13:22

Atgal