Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Latvijos Prezidentą

2019-05-29

Trečiadienis, gegužės 29 d. (Briuselis). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino naujai išrinktą Latvijos Respublikos Prezidentą Egilą Levitą.

„Latvija yra viena artimiausių Lietuvai šalių. Mūsų bendros vertybės ir interesai, taip pat vienodas šių dienų iššūkių ar saugumo grėsmių suvokimas lemia sėkmingą abiejų valstybių bendradarbiavimą tiek dvišaliu lygiu, tiek drauge sprendžiant mūsų regiono ir kaimynystės klausimus, ginant mūsų poziciją ir siekiant bendrų tikslų Europos Sąjungoje ir NATO“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.  

Pasak Prezidentės, Lietuvos ir Latvijos žmones sieja baltiška tradicija, bendros kaimynystės ir istorijos patirtis, dainų ir laisvės dvasia, drąsi tautų kova už nepriklausomybę.

„Esu tikra, kad sėkmingas lietuvių ir latvių bendradarbiavimas bei draugystė, kartu plėtojami kultūriniai, mokslo, švietimo, visuomenės projektai ir toliau bus puoselėjami, o naujos dvišalės iniciatyvos, ypač bendra jaunimo veikla, prisidės prie viso žemyno gerovės ir dvasios stiprinimo“, – sveikinime pabrėžė Prezidentė.

Lietuvos vadovė naujai išrinktam Prezidentui palinkėjo visokeriopos sėkmės ir stiprybės einant šias labai svarbias ir atsakingas pareigas, o visai šaliai ir jos žmonėms – klestėjimo ir santaikos.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2019.05.29 13:54

Atgal