Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Meksikos Prezidentą

2018-07-02

Pirmadienis, liepos 2 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Meksikos Jungtinių Valstijų Prezidentą Andrésą Manuelį Lópezą Obradorą su pergale rinkimuose.

Šalies vadovė palinkėjo, kad Meksikos piliečių išreikštas didelis pasitikėjimas įkvėptų išrinktajam Prezidentui jėgų atsakingai siekti užsibrėžtų tikslų skatinant šalies ekonomiką ir didinant skaidrumą, užtikrinant visų Meksikos žmonių gerovę ir saugumą.

Prezidentė išreiškė viltį, kad Lietuvos ir Meksikos ryšiai bus toliau plėtojami pasitikėjimo ir draugystės dvasia, o atviresni santykiai augant Europos Sąjungos ir Meksikos dialogui bei Lietuvos narystė Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (EBPO) atvers dar daugiau galimybių abiejų valstybių bendradarbiavimui, dvišalei prekybai ir naudingai mūsų piliečių veiklai.

Sveikindama laimėjus Meksikos Prezidento rinkimus šalies vadovė palinkėjo stiprybės ir sėkmės šiame atsakingame darbe, o Meksikos gyventojams – klestėjimo ir vienybės.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2018.07.02 13:23

Atgal