Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šalies vadovė pasveikino Italiją nacionalinės šventės proga

2015-06-02

Antradienis, birželio 2 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Italijos Respublikos Prezidentą Sergio Mattarella nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga.

Dešimtmetį glaudžiai bendradarbiaudamos tiek dvišaliu lygiu, tiek Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje, Lietuva ir Italija sukūrė tvirtus tarpusavio supratimu ir pasitikėjimu grįstus santykius.

„Šiandien mūsų valstybės bei šalys partnerės žemyne ir už Europos ribų susiduria su ekonominiais, socialiniais ir saugumo iššūkiais. Esu tikra, kad tik atsakingai kartu spręsdami bendrus klausimus ir išnaudodami visas bendradarbiavimo galimybes sugebėsime sustiprinti savo vienybę ir užtikrinti, kad būtų įgyvendinti ilgalaikiai mūsų tikslai – ekonomikos skatinimas, nedarbo mažinimas, žmonių saugumas ir gerovė“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Pasak Prezidentės, visapusiškus abiejų šalių ir žmonių ryšius papildo ir sėkmingas kultūrinis bendradarbiavimas. Lietuvos menininkai vertina galimybę dalyvauti tarptautinėje Venecijos meno bienalėje.

Lietuvos vadovė Italijos Prezidentui ir visiems šalies žmonėms palinkėjo nuotaikingos šventės, darnos, gerovės ir klestėjimo.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2015.06.02 13:27

Atgal