Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šalies vadovė pasveikino Kanadą nacionalinės šventės proga

2017-07-01

Šeštadienis, liepos 1 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kanados Generalinį Gubernatorių Davidą Johnstoną nacionalinės šventės – Kanados dienos – proga ir šaliai bei visiems jos gyventojams palinkėjo taikos, vienybės ir klestėjimo.

„Kanada yra svarbi Lietuvos partnerė, patikima mūsų sąjungininkė ir bendramintė. Šiandieninėje tarptautinėje politikoje ji yra tvirta ir principinga svarbiausių žmogaus teisių ir demokratijos vertybių gynėja“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva vertina Kanados atsakomybę sprendžiant aktualius globalios politikos ir ekonomikos, aplinkosaugos klausimus, ypač – bendrą požiūrį į saugumo iššūkius, Kanados dėmesį mūsų žemynui ir pasiryžimą nuolat stiprinti visapusius ryšius su Europos Sąjunga.

Sveikinime Prezidentė palinkėjo, kad glaudūs lietuvių ir kanadiečių ryšiai, gausios ir aktyvios lietuvių ir kitų Europos tautų bendruomenės Kanadoje dar labiau sustiprintų draugystę, paskatintų jaunąją kartą dar geriau pažinti mūsų kraštus ir kartu įgyvendinti švietimo, mokslo, inovatyvaus verslo bei kultūros projektus.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.06.30 09:02

Atgal