Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šalies vadovė pasveikino Suomijos Prezidentą Sauli Niinistö su perrinkimu

2018-01-28

Sekmadienis, sausio 28 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino perrinktąjį Suomijos Respublikos Prezidentą Sauli Niinistö. Šalies vadovė palinkėjo daug visapusės sėkmės ir stiprybės toliau einant šias ypač svarbias pareigas.

Valstybės vadovė išreiškė įsitikinimą, kad jau antrą kartą Suomijos piliečių išreikštas pasitikėjimas įkvėps Prezidentą tęsti pradėtus darbus siekiant dar didesnės visų šalies žmonių gerovės ir vienybės bei valstybės saugumo.

Kaip teigiama sveikinime, Suomija jau daugelį metų išlieka ypač svarbia Lietuvos partnere, su kuria glaudžiai bendradarbiaujama tiek dvišaliu lygiu, tiek Baltijos jūros regione ir Europos Sąjungoje. Prezidentės teigimu, S. Niinistö toliau einant Suomijos vadovo pareigas, abi valstybės išliks artimomis sąjungininkėmis, atsakingai ginančiomis savo piliečių interesus ir drauge siekiančiomis viso žemyno sėkmės.

Prezidentė palinkėjo, kad draugiški abiejų šalių žmonių ryšiai, įžengus į antrąjį mūsų modernių valstybių šimtmetį, sustiprintų bendrą tikslą kurti stiprias, klestinčias, demokratines visuomenes, o prie šių pastangų prisidėtų nauji sumanymai ir bendri mokslo, inovacijų, švietimo, kultūros, jaunimo projektai.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2018.01.29 08:34

Atgal