Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šalies vadovė pasveikino Turkiją nacionalinės šventės proga

2016-10-29

Šeštadienis, spalio 29 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Turkijos Respublikos Prezidentą Recepą Tayyipą Erdoğaną ir visus Turkijos žmones nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga.

Šiemet minimos dvidešimt penktosios Lietuvos ir Turkijos diplomatinių santykių metinės.

Prezidentė pabrėžė per šiuos metus sustiprėjusį abiejų valstybių dialogą ir išaugusį dvišalį bendradarbiavimą daugelyje sričių. Šalies vadovės teigimu, reikšmingą jo dalį užima ir bendras žemynui bei regionui tenkančių iššūkių, pirmiausia saugumo, sprendimas derinant pozicijas NATO ir ryšių su Europos Sąjunga kontekste.

Anot Prezidentės, tiek aktyviai bendradarbiaujant aktualiais žemyno darbotvarkės klausimais, tiek stiprinant dvišalius abiejų valstybių piliečių projektus, Lietuva nuoširdžiai vertina Turkijos ir jos žmonių draugystę.

Valstybės vadovė palinkėjo, kad abipusis susidomėjimas šalimis bei galimybėmis plėtoti bendras veiklas ir toliau nuosekliai augtų, atverdamas naujų idėjų stiprinti mūsų abiejų šalių gerovę ir saugumą.

Šventės proga šalies vadovė Turkijai ir visiems jos žmonėms nuoširdžiai palinkėjo visokeriopos sėkmės, vienybės ir klestėjimo.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2016.10.28 10:39

Atgal