Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Sekmadienį - paskutinis atvirų erdvių koncertas Prezidentūroje

2014-06-27

Penktadienis, birželio 27 d. (Vilnius). Sekmadienį (birželio 29 d.), 13 val. Prezidentūra kviečia visus vilniečius ir miesto svečius į paskutinį atvirų erdvių sezono renginį.

Prezidentūros kieme visiems susirinkusiems koncertuos Lietuvos kariuomenės Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono sausumos pajėgų orkestras iš Alytaus ir šoks merginų choreografinė grupė „Alemana" (vad. Lilija Bernatavičienė).

Kapelmeisterio atsargos kapitono Viktoro Ščetilnikovo ir dirigento Ramūno Valaičio vadovaujamas orkestras tęsia ir puoselėja senas Ulonų pulko orkestro tradicijas, koncertuoja įvairiuose miestuose, kariniuose daliniuose, sutinka aukštus valstybės svečius, dalyvauja iškilminguose valstybiniuose kariuomenės ritualuose ir šventėse. Orkestras Lietuvai garbingai atstovauja ir tarptautiniuose festivaliuose užsienyje: Prancūzijoje Dižono mieste vykusiame karinių orkestrų festivalyje orkestras tapo didžiojo prizo laureatu.

Tai vienintelis pietų regiono Dzūkijos ir Suvalkijos orkestras, kuriame groja 30 profesionalių muzikantų. Populiarias užsienio ir Lietuvos kūrėjų melodijas atliekantis kolektyvas pasižymi artistiškumu ir šmaikštumu.

Lankytojams kiemo vartai iš Universiteto gatvės pusės bus atviri nuo 12 val., įėjimas laisvas.

Primename, kad Prezidentūroje kiekvieną penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį organizuojamos ekskursijos lietuvių ir anglų kalbomis. Pageidaujantieji apsilankyti ekskursijoje po Prezidento rūmus turi iš anksto registruotis tel. 8 706 64 073 arba el. paštu ekskursijos@prezidentas.lt. Daugiau informacijos rasite Prezidentūros interneto puslapyje http://www.lrp.lt.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.06.27 14:17

Atgal