Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Skaidrus ir atsakingas verslas - visos Lietuvos sėkmė

2013-02-27

Trečiadienis, vasario 27 d. (Vilnius). Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo tryliktą kartą savaitraščio „Veidas" rengiamo konkurso „Metų vadovas 2012" laureatų apdovanojimo ceremonijoje.

„Labai svarbu, kad Lietuvos versle atsirastų vis daugiau skaidrumo nebijančių vadovų. Tik skaidrus ir atsakingas verslas gali užtikrinti ilgalaikę visos Lietuvos sėkmę," - sakė šalies vadovė.

Prezidentės teigimu, sėkmingi vadovai stabilų klientų pasitenkinimą brangina labiau nei greitą pelną. Valstybės vadovė pabrėžė, kad tokie žmonės, diegdami šiuolaikines technologijas ir kurdami bei tobulindami kokybiškas paslaugas ir produktus, ne tik suburia lojalių klientų ratą, bet ir užtikrina visos šalies ekonomikos augimą.

Šiemet metų vadovu tapo „Thermo Fisher Scientific" Vilniaus padalinio direktorius Algimantas Markauskas. „Thermo Fisher Scientific" gamina molekulinės biologijos produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Šie produktai plačiai naudojami visame pasaulyje tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamų ligų diagnostikos metodus.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2013.02.27 13:37

Atgal