Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Socialinė atsakomybė ir inovacijos – Lietuvos verslo sėkmė

2011-10-12

Trečiadienis, spalio 12 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Švedijos verslo apdovanojimų ceremoniją, kurioje kasmet apdovanojami geriausi Lietuvos ir Švedijos metų verslininkai.

Sveikindama ilgametę Švedijos prekybos tarybos ir Lietuvos iniciatyvą, Prezidentė pabrėžė, kad inovatyvus ir socialiai atsakingas verslas užtikrins sėkmingą Lietuvos ir Baltijos jūros regiono raidą bei čia gyvenančių žmonių gerovę.

„Švedijos verslo apdovanojimai skatina verslą siekti ne tik pelno, bet ir inovacijų bei atsakomybės. Tai rimta paskata Lietuvos verslininkams tobulėti savo srityje kartu prisidedant prie visuomenės problemų sprendimo. Todėl vertinu šių metų naujovę - apdovanojimą už tvarią plėtrą", - kalbėjo šalies vadovė.

Valstybės vadovė pabrėžė, kad Lietuvos prioritetas buvo ir bus glaudus bendradarbiavimas su Šiaurės šalimis, ypač Švedija, kuri yra viena didžiausių investuotojų Lietuvoje.

Baltijos jūros regiono stiprybė, pasak Prezidentės, yra unikalus tarpusavio bendradarbiavimas. Lietuvos vadovės teigimu, tai leidžia ambicingus verslo projektus paversti realybe ir užsitikrinti darniai besivystančio ir verslaus regiono vardą.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2011.10.12 14:03

Atgal