Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė pakviesta tapti „Friends of Europe“ tarybos nare

2019-10-17

Ketvirtadienis, spalio 17 d. (Briuselis). Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvauja metiniame Europos politikos forume („State of Europe“), kurį rengia organizacija „Friends of Europe“.  Prezidentė šiandien taip pat susitiko su šio think tank’o įkūrėju Geertu Cami, ir prezidentu Etjenu Davignon, buvusiu Europos Komisijos viceprezidentu bei aptarė bendradarbiavimo galimybes įvairiuose projektuose. D. Grybauskaitė buvo pakviesta aktyviai dalyvauti organizacijos veikloje ir tapti Patikėtinių tarybos nare.  

Ekspertinė ne pelno organizacija „Friends of Europe“, užsiimanti ES politikos analize, įkurta prieš 20 metų Briuselyje, siekia formuoti naujas Europos ateities idėjas. Patikėtinių taryboje – daug įžymių  politikos, verslo, visuomenės veikėjų: Joaquinas Almunia, Michelis Barnier, Carlas Bildtas, Jaapas de Hoop Schefferis, Javieras Solana, Hermanas van Rompuy, Toomas Hendrik Ilves, Pascalis Lamy, Mario Monti ir kiti. 

Organizacija „Friends of Europe“ save laiko tiltu tarp politikos formuotojų ir visuomenės, verslo bendruomenės. Vienas iš „Friends of Europe“ veiklos metodų – palaikyti tiesioginį ryšį su piliečiais, įtraukti juos į diskusiją, kaip turėtų keistis politika. Taip pat atliekami nuodugnūs tyrimai, kuriuose dalyvauja geriausi žurnalistai. Organizacijos rengiamos internetinės diskusijos „Debating Europe“ yra sulaukusios daugiau nei 4 mln. dalyvių. 

„Friends of Europe“ jau šešiolika metų rengia forumą „State of Europe“, į kurį sukviečia įtakingiausius Europos politikos formuotojus.

Prezidentės biuras

Informacija atnaujinta 2019.10.18 22:54

Atgal