Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė paskelbė akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ pradžią

2021-05-24

Pirmadienis, gegužės 24 d. (Vilnius). Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą šiandien prasidėjusiai jubiliejinei, jau dešimtą kartą visoje šalyje organizuojamai pilietinei akcijai „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“.

„Atlaikęs pandemijos išbandymus, mūsų verslas taip pat atsigaus ir stiprės. Linkiu, kad šį bendrą sveikimą lydėtų skaidrumas, sąžininga konkurencija, pagarba darbuotojams ir partneriams bei pilietinė pozicija, palaikant iniciatyvą „Baltoji banga“ ir jos akciją „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Šiemet tokia atsakinga laikysena yra kaip efektyvūs vaistai, užtikrinantys skaidrumo imunitetą ir greitesnį valstybės atsigavimą“, – sako akciją globojanti Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Prezidentės globojama kasmetinė iniciatyva truks visą savaitę, o prie akcijos prisijungę verslai visos Lietuvos gyventojams primins, kaip svarbu stiprinti skaidrumo imunitetą. Kasmet prie akcijos jungiasi sąžiningai mokesčius mokantis verslas ir skaidrumą palaikančios organizacijos, valstybės institucijos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo ir ugdymo įstaigos.

Kasmetinė pilietinė visuomeninė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ rengiama nuo 2012 metų. Akcija siekiama priminti, kad šešėlyje nusėdantys pinigai – nuslėpti ir nesumokėti mokesčiai į valstybės biudžetą virsta valstybės piliečiams nesuteiktomis kokybiškesnėmis viešosiomis paslaugomis, neišplėtota infrastruktūra ar mažesne socialine piliečių gerove.

Akcijos iniciatoriai ir rengėjai – asociacija „Investors’ Forum“ ir skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“.

Prezidentės biuras

Informacija atnaujinta 2021.05.24 06:56

Atgal