Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Prezidentė vieši JAV

2019-11-04

Pirmadienis, lapkričio 4 d. (Arizona). Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko į Finiksą Arizonos valstijoje (JAV), kur dalyvauja tarptautinės organizacijos, telkiančios moteris lyderes, „Vital Voices“ renginiuose.

„Vital Voices“ yra remiama Jungtinių Tautų, taip pat ji yra ilgametė Pasaulio moterų lyderių tarybos (CWWL) bendradarbiavimo partnerė.

Finikse CWWL ir kitų tarptautinių organizacijų atstovės aptaria moterų įgalinimo padėtį skirtingose šalyse, lyderystės įgūdžių stiprinimą.  

Prezidentė, penkerius metus vadovavusi Pasaulio moterų lyderių tarybai, pakviesta kalbėti „Vital Voices“ forumo sesijose.

Tarptautinės organizacijos gerai vertina mūsų šalies įsitraukimą sprendžiant lygių galimybių klausimus. Šiemet Lietuva pirmą kartą išrinkta į Jungtinių Tautų lyčių lygybės ir moterų įgalinimo padalinį 2020–2022  m. laikotarpiui.

Nevyriausybinė „Vital Voices“ organizacija, kurios centras yra Vašingtone, per daugiau nei du veiklos dešimtmečius sukūrė pasaulinį moterų lyderių tinklą ir per savo programas skleidžia jų patirtį, siekdama įkvėpti būsimas lyderes imtis pokyčių savo šalyse ir bendruomenėse.    

Prezidentės biuras

Informacija atnaujinta 2019.11.06 23:17

Atgal