Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Portugalijos Respublikos Prezidentui Anibalui Cavaco Silvai Nacionalinės šventės proga

2010-06-10

Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus ir visus Portugalijos žmones Nacionalinės šventės – Portugalijos dienos – proga. Asmeniškai Jums linkiu stiprybės ir visokeriopos sėkmės, o Jūsų šaliai – klestėjimo ir gerovės.

Prezidentės D. Grybauskaitės sveikinimas ambasadoriui V. A. Dambravai

2010-06-10

Nuoširdžiai sveikinu Jus devyniasdešimtojo Jubiliejaus proga ir linkiu Jums bei Jūsų artimiesiems visokeriopos sėkmės ir kuo geriausios sveikatos.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Švedijos Karaliui Nacionalinės šventės proga

2010-06-06

Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus ir visus Švedijos Karalystės žmones Švedijos nacionalinės šventės proga. Linkiu Jūsų šaliai visokeriopos sėkmės, ilgų klestėjimo ir gerovės metų.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Danijos Karalienei Nacionalinės šventės proga

2010-06-05

Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus ir visus Danijos Karalystės žmones Danijos nacionalinės šventės – Konstitucijos dienos proga. Linkiu Jūsų šaliai visokeriopos sėkmės ir ilgų klestėjimo bei gerovės metų.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Italijos Respublikos Prezidentui Giorgio Napolitano Nacionalinės šventės proga

2010-06-02

Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga. Jums asmeniškai linkiu sėkmės ir sveikatos, o Jūsų tautai – gerovės ir klestėjimo.

Informacija atnaujinta 2019.07.09 10:52