Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Teisėjo darbas – tai didžiulė atsakomybė už kiekvieną Lietuvos žmogų

2010-04-16

Penktadienis, balandžio 16 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė 16 teisėjų į Vilniaus miesto, rajono ir Klaipėdos rajono apylinkių teismus priesaikas.

Kreipdamasi į teisėjus, Prezidentė išreiškė viltį, kad jie garbingai laikysis savo priesaikos ir su derama atsakomybe bei stiprybe atliks sunkią, tačiau labai svarbią misiją, nuo kurios priklauso žmonių gyvenimai ir likimai.

"Nuo Jūsų profesionalumo ir moralinių nuostatų priklausys, ar žmonės pasitikės teismais, Jumis, teisėjais, ir Jūsų priimamais sprendimais. Ar tikės, kad tai - institucija, kurioje su derama pagarba žiūrima į žmogų, ar iš tikrųjų čia triumfuoja teisingumas. Nuo to, kaip Jūs atliksite savo pareigas, kurias šiandien laisva valia įsipareigojate vykdyti, ar gebėsite su nuoširdžia pagarba, ne iš aukšto, išklausyti žmones ir suvokti jų lūkesčius, priklausys ir Lietuvos gyventojų pasitikėjimas valstybe", - sakė valstybės vadovė.

Naujai prisiekusiems teisėjams Prezidentė D. Grybauskaitė linkėjo stiprybės, atvirumo ir tikėjimo teisingumo galia bei išmintimi.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2010.04.16 14:12

Atgal