Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Užsienio lietuviai prisideda prie Lietuvos sėkmės

2013-07-01

Pirmadienis, liepos 1 d. (Paryžius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo vizito Prancūzijoje metu susitiko su Paryžiuje dirbančių lietuvių bendruomene. Į neformalų verslo klubą susibūrę bankininkystės, finansų, biotechnologijų, telekomunikacijų, konsultacinio verslo ir kitų industrijų lietuviai profesionalai dalijasi su Lietuva įgyta verslo patirtimi, stiprina dvišalius Lietuvos ir Prancūzijos ekonominius bei kultūrinius ryšius.

Tarptautinės patirties turintys lietuviai daugelyje pasaulio šalių buriasi į Globalios Lietuvos lyderių tinklą ir savo patirtimi, žiniomis ir kontaktais prisideda prie Lietuvos sėkmės įvairiose srityse.

Šalies vadovė pakvietė Prancūzijos ir pasaulio lietuvių bendruomenes aktyviai prisidėti prie Lietuvos garsinimo ir šalies pirmininkavimo ES Tarybai metu. Pasak Prezidentės, šiandien pirmininkauti pradedančiai Lietuvai labai svarbus kiekvieno mūsų šalies piliečio indėlis.

„Kiekvienas ten, kur esame, padarykime tai, ką galime, kad Lietuvos vardas būtų tariamas su pasididžiavimu. Nuo kiekvieno iš mūsų priklausys, kokią Lietuvą pamatys ir pajaus visa Europa ir pasaulis. ES Tarybai pirmininkaujanti Lietuva visą pusmetį bus Europos dėmesio centre. Išnaudokime tai kaip dar vieną galimybę pristatyti pasauliui savo šalį ir mūsų žmonių gebėjimus", - sakė Prezidentė.

Rytoj šalies vadovė susitiks su Prancūzijos Prezidentu François Hollande‘u ir aptars Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai darbotvarkę ir prioritetus, Lietuvos ir Prancūzijos bendradarbiavimą ES ir NATO, dvišalių ryšių stiprinimo galimybes.

Nuotraukos - Dž. G. Barysaitė 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2013.07.01 16:05

Atgal