Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Valstybės vadovė pasveikino Japonijos Imperatorių nacionalinės šventės proga

2018-12-23

Sekmadienis, gruodžio 23 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Japonijos Imperatorių Akihito gimimo dienos ir valstybės Nacionalinės šventės progomis.

Pasak šalies vadovės, vertiname, kaip sustiprėjo Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimas, žmonių draugystė, abipusiai naudingi verslo ir kultūros ryšiai, ypač pastaraisiais metais, per kuriuos vyko sėkmingi dvišaliai vizitai. Prezidentės teigimu, Japonijos, kaip svarbios Lietuvos ir visos Europos partnerės, vaidmuo nuolat augo – palaikome ryžtingai stiprinamą visapusį mūsų bendradarbiavimą politikos, gynybos ir ekonomikos srityse. Valstybės vadovė išreiškė įsitikinimą, kad įsigaliosiantys Europos Sąjungos ir Japonijos laisvosios prekybos, taip pat strateginės partnerystės susitarimai atvers dar daugiu galimybių mūsų šalims atsakingai spręsti bendrus iššūkius, o piliečiams – dirbti daugelyje aktualių sričių.

Prezidentė Jo Imperatoriškajai Didenybei palinkėjo stiprios sveikatos ir laimės, o Japonijai ir visiems jos žmonėms visokeriopos gerovės, sėkmės ir santarvės.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2018.12.23 09:04

Atgal