Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Vilniaus konferencijos idėjos sustiprins ir įkvėps viso pasaulio moteris

2011-06-30

Ketvirtadienis, birželio 30 d. (Vilnius). Prezidentė Dalia Grybauskaitė padėkojo iš viso pasaulio Vilniuje, konferencijoje „Moterys demokratijos stiprintojos: gerosios praktikos pavydžiai" susirinkusioms moterims už idėjas, įkvepiančias dar atkaklesniam darbui užtikrinant pilnavertį moters gyvenimą.

Pasak šalies vadovės, itin didelis tarptautinės bendruomenės dėmesys šiai temai rodo, kokia svarbi yra nagrinėjama problema. Prezidentė pažymėjo, jog išgirstos istorijos ir pasiūlymai, ką būtų galima padaryti, kad moterys galėtų siekti išsilavinimo, karjeros ar sugebėtų apsiginti nuo smurto ir diskriminacijos bei sulauktų pagalbos, skatina šiai veiklai atiduoti dar daugiau pastangų ir labiau koordinuoti veiklą.

„Esu įsitikinusi, kad net ir elektronikos amžiuje nė vienas iš šių projektų nebūtų veiksmingas ir paveikus, jeigu nebūtų išnešiotas kažkieno širdyje, įgyvendintas su meile ir atsidavimu. Dar nėra ir tikriausiai nebus tokių įrengimų, kurie atstotų žmogišką veiklą, pakeistų altruizmą", - sakė Prezidentė D. Grybauskaitė.

Prezidentės teigimu, iš Vilniaus po visą pasaulį pasklisianti moterų teises stiprinanti geroji praktika, išgirsta nauja informacija, pastebėti nauji aspektai sustiprins ir įkvėps aktyvias moteris naujiems darbams ir projektams, skatins dar atkakliau veikti, siekiant gerinti moterų padėtį visame pasaulyje.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2011.06.30 18:00

Atgal