Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Visoms mamoms Prezidentė linki vaikų šypsenų, meilės ir dėkingumo

2010-04-29

Ketvirtadienis, balandžio 29 d. (Vilnius). „Gausios ir darnios šeimos - tai mūsų valstybės ateitis, mūsų viltis. Pagarbaus visuomenės požiūrio į gausias šeimas skatinimas ir palankios šeimai aplinkos kūrimas - tai vienas svarbiausių uždavinių, kuriems šalies Vyriausybė, savivalda, darbdaviai ir bendruomenės turėtų skirti ypatingą dėmesį," - sakė Prezidentė D. Grybauskaitė Motinos dienos išvakarėse ordino „Už nuopelnus Lietuvai" medaliu apdovanodama 43 daugiavaikes motinas, išauginusias daugiau nei septynis vaikus.

Pasak šalies vadovės, Lietuvos motinos, pasiaukojamai auginančios ir auklėjančios vaikus, vertos didžiausio įvertinimo, skatinimo ir pagarbos.

Tarp apdovanotųjų yra ir garbingo šimto metų sulaukusių, ir jaunesnių motinų, iš kartos į kartą perdavusių mamos meilę, gražiausias šeimos tradicijas ir kultūrines vertybes. Šias vertybes, pasak šalies vadovės, būtina puoselėti ir diegti jaunajai kartai, kuri kurs ateities Lietuvą.

Šalies vadovė padėkojo daugiavaikėms mamoms už atsidavimą ir kantrybę, išauginus savo vaikus dorais žmonėmis ir piliečiais, gerbiančiais savo tėvus, mylinčiais Tėvynę ir atjaučiančiais savo artimą. Prezidentė D.Grybauskaitė palinkėjo visoms mamoms, kad jas visada džiugintų vaikų šypsenos, gaubtų jų meilė ir dėkingumas.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2010.04.29 13:18

Atgal