Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Žinios - žmogaus gyvenimo pamatas

2014-05-20

Antradienis, gegužės 20 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su televizijos projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai" nugalėtojais - 5-12 klasių moksleiviais, geriausiai pasirodžiusiais šioje žinių viktorinoje.

„Esate čia, nes suprantate, kad žinių pasaulis - neišsemiamas ir beribis. Ir kad tik nuo jūsų pačių noro, kruopštaus darbo, didelių pastangų priklauso, kiek paslapčių ir netikėtų atradimų jis Jums atskleis. Linkiu visiems, kad maži žingsneliai į mokslo ir žinių pasaulį ateityje virstų dideliais, Lietuvą garsinančiais laimėjimais", - projekto nugalėtojams sakė Prezidentė.

Prezidentė taip pat padėkojo moksleivių tėveliams ir mokytojams už darbą, rūpinimąsi ir pastangas atskleidžiant vaikų talentus.

Šalies vadovė linkėjo vaikams ir toliau būti tokiems smalsiems ir drąsiems, siekti, domėtis, įsivaizduoti ir bandyti, skaityti ir atrasti, nes žinios ir gebėjimas gyvenime jas pritaikyti yra vertingiausias dalykas, kokį tik gali įgyti žmogus.

Projektas „Tūkstantmečio vaikai" vyksta nuo 2008-ųjų. Kasmet žinių viktorinoje skirtingose amžiaus kategorijose išrenkami 8 sumaniausi ir talentingiausi Lietuvos vaikai.

Nuotraukos - R. Dačkus 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.05.20 12:56

Atgal