Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Žmonių pasitikėjimas - geriausias teisėjų darbo įvertinimas

2014-04-03

Ketvirtadienis, balandžio 3 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl šešių teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.

„Užsivilkdami teisėjo mantiją, pasirinkote sunkų ir atsakingą kelią, reikalaujantį aukštos kompetencijos, moralės, sąžiningumo, pagarbos žmogui ir valstybei. Privalėsite išlikti nešališki ir užtikrinti žmonių teisę į teisingą teismą", - priimdama teisėjų priesaikas pabrėžė šalies Prezidentė.

Prezidentės teigimu, tik nuo teisėjų darbo priklausys, ar visuomenė pasitikės teismais, o tai reiškia - ir Lietuva. Pastaruoju metu augantis žmonių pasitikėjimas yra geriausias teisėjų darbo įvertinimas.

Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja paskirta Julita Dabulskytė-Raizgienė; Šiaulių apylinkės teismo teisėja - Ilona Jakubėnienė; Druskininkų miesto apylinkės teismo teisėja - Džiuginta Plukienė; Telšių rajono apylinkės teismo teisėja - Kristina Sušinskaitė; Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja - Viktorija Teišerskienė; Palangos miesto apylinkės teismo teisėja - Viktorija Vasiliauskienė.

Naujai paskirtoms teisėjoms Prezidentė palinkėjo sąžiningai eiti atsakingas pareigas.

Nuotraukos - R. Dačkus 

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2014.04.03 11:13

Atgal